ISKRA PSARY - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

PIERWSZE ZIMOWE WZMOCNIENIE

• autor: iskrapsary, 2018-06-13 21:20

FIRMA ARC-HEAT Sp z o. o.

reprezentowana przez

Pana Grzegorza Klebacha została

głównym partnerem LKS ISKRA PSARY.

Szczegóły w rozwinięciu.

Pierwsze zimowe wzmocnienie

Bardzo miło jest nam przekazać informację dotyczącą pierwszego, nietypowego, ale niezwykle ważnego zimowego wzmocnienia LKS ISKRY PSARY.

Otóż głównym partnerem naszej drużyny została firma ARC-HEAT Sp z o. o. reprezentowana przez Pana Grzegorza Klebacha, prywatnie wielkiego fana piłki nożnej.

ARC-HEAT Sp. z o. o. jest prężnie działającą firmą, wchodzącą w skład europejskiej euroheating group, która poza Polską posiada swoje oddziały również w Czechach, Słowacji, Szwecji i Finlandii.

Główna siedziba polskiego oddziału firmy mieści się w Bytomiu na ul. Dolomitowej 6 i posiada dwa zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Myszkowie i Rudzie Śląskiej. ARC-HEAT Sp. z o. o. wykonuje usługi z zakresu kompleksowej obróbki cieplnej metali i ich stopów, zarówno w stacjonarnych piecach elektrycznych, specjalizując się m. in. w wyżarzaniu odprężającym, normalizującym i zupełnym, jak również przy wykorzystaniu mobilnych urządzeń, dzięki czemu firma ma możliwość wykonywania takich procesów jak podgrzewanie do spawania oraz po spawalniczą obróbkę cieplną PWHT. Ponadto, firma zajmuje się sprzedażą oraz dzierżawą urządzeń typu ARC-HEAT 40-T6 własnej produkcji oraz dostawą pieców stosowanych do wspomnianych wcześniej procesów obróbki cieplnej, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem danego klienta, proponując swoje usługi począwszy od obliczeń technicznych, kalkulacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych, poprzez projekt budowlany, aż do realizacji, uruchomienia i szkolenia w zakresie jego obsługi. Oferowane urządzenia oraz wiedza i doświadczenie firmy ARC-HEAT Sp. z o. o. znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, z których możemy wyróżnić przemysł energetyczny, górniczy, stalowy, kolejowy, petrochemiczny czy odlewniczy. ARC-HEAT Sp. z o.o. posiada szeroką i wykfalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu posiada uprawnienia TUV oraz UDT. Te i wiele innych ciekawostek o firmie ARC-HEAT Sp. z o. o. znajdziemy na stronie http://arc-heat.pl/, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

Firma ARC-HEAT Sp. z o. o. staje się, zatem, naszym głównym partnerem i razem z restauracją „Przy Kominku”, która wspiera nasz klub od ponad dwóch lat oraz firmami: NOWBud System Sp. z o. o.K.B.S. Diament Serwis, pozwalają z dużym optymizmem patrzeć w najbliższą przyszłość. Zbliżającą się wielkimi krokami rewanżową rundę wiosenną PATRICK A Klasy, która zapowiada się piekielnie ciężko, ale również niezwykle interesująco.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

LKS Iskra PsaryKP Sarnów
LKS Iskra Psary 2:2 KP Sarnów